JW Platform Media Source (1.0.3) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Previous
ca: Anterior

en: Next
ca: Següent

en: Status
ca: Estat

en: Search
ca: Cerca

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Thumbnail
ca: Miniatura

en: Media
ca: Multimèdia

en: Duration
ca: Durada

en: Embed
ca: Incrustra

en: Video URL
ca: URL del vídeo
