JW Platform Media Source (1.0.3) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Previous
he: הקודם

en: Next
he: הבא

en: Status
he: מצב

en: Search
he: חיפוש

en: Reset
he: איתחול

en: Thumbnail
he: תמונת אצבע

en: Media
he: מדיה

en: Duration
he: משך

en: Embed
he: הטמעה
