JW Platform Media Source (1.0.3) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Previous
jv: Sakdurunge

en: Next
jv: Sakterusé

en: Search
jv: Goléki

en: Reset
jv: Baléknā
