JW Platform Media Source (1.0.3) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Next
ps: بل

en: Status
ps: حالت

en: Search
ps: لټون

en: ID
ps: پېژند

en: Media
ps: رسنۍ

en: Embed
ps: نصبول
