JW Platform Media Source (1.0.3) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Previous
ru: Назад

en: Next
ru: Вперёд

en: Status
ru: Статус

en: Search
ru: Поиск

en: Reset
ru: Сбросить

en: Thumbnail
ru: Миниатюра

en: Media
ru: Мультимедиа

en: Duration
ru: Продолжительность

en: Embed
ru: Вставить

en: Video URL
ru: URL-адрес видео
