JW Platform Media Source (1.0.4) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Previous
oc: Precedent

en: Next
oc: Seguent

en: Status
oc: Estatut

en: Search
oc: Recercar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Media
oc: Mèdia

en: Duration
oc: Durada

en: Embed
oc: Integrat
