JW Platform Media Source (1.0.4) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Previous
ka: წინა

en: Next
ka: შემდეგი

en: Status
ka: სტატუსი

en: Search
ka: ძიება

en: Media
ka: მედია

en: Duration
ka: ხანგრძლივობა
