JW player media source for media library (1.0.0) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Type
am: ዓይነት

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Name
am: ስም

en: Custom
am: ብጁ
