JW player media source for media library (1.0.0) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Type
ast: Triba

en: Description
ast: Descripción

en: Name
ast: Nome

en: Add
ast: Amestar

en: Custom
ast: Personalizáu
