JW player media source for media library (1.0.0) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Type
bs: Tip

en: Description
bs: Opis

en: Name
bs: Ime

en: Add
bs: Dodaj

en: Custom
bs: Prilagođen
