JW player media source for media library (1.0.0) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Type
cs: Typ

en: Description
cs: Popis

en: Name
cs: Jméno

en: Add
cs: Přidat

en: Custom
cs: Vlastní

en: Duration
cs: Trvání

en: Video width
cs: Šířka videa

en: Video height
cs: Výška videa

en: Autoplay
cs: Přehrát automaticky

en: pixels
cs: pixelů

en: Maximum height
cs: Maximální výška

en: Maximum width
cs: Maximální šířka
