JW player media source for media library (1.0.0) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Type
cy: Math

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Name
cy: Enw

en: Add
cy: Ychwanegu

en: Custom
cy: Addasu
