JW player media source for media library (1.0.0) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Name
dz: མིང་།

en: Custom
dz: སྲོལ་སྒྲིག་
