JW player media source for media library (1.0.0) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Type
fi: Tyyppi

en: Description
fi: Kuvaus

en: Name
fi: Nimi

en: Add
fi: Lisää

en: Custom
fi: Oma

en: Duration
fi: Kesto

en: pixels
fi: pikseliä

en: Maximum height
fi: Maksimikorkeus

en: Maximum width
fi: Maksimileveys
