JW player media source for media library (1.0.0) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Type
fil: Uri

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Name
fil: Pangalan

en: Add
fil: Idagdag
