JW player media source for media library (1.0.0) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Type
ka: ტიპი

en: Description
ka: აღწერა

en: Name
ka: სახელი

en: Add
ka: დამატება

en: Duration
ka: ხანგრძლივობა

en: Maximum height
ka: მაქსიმალური სიმაღლე

en: Maximum width
ka: მაქსიმალური სიგანე
