JW player media source for media library (1.0.0) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Type
ml: തരം

en: Description
ml: വിവരണം

en: Name
ml: പേര്

en: Add
ml: ചേർക്കാൻ
