JW player media source for media library (1.0.0) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Type
ps: بڼه

en: Description
ps: سپړنه

en: Name
ps: نوم

en: Add
ps: زیاتول

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Maximum height
ps: ټولو زيات لوړوالی
