JW player media source for media library (1.0.0) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Type
sl: Tip

en: Description
sl: Opis

en: Name
sl: Ime

en: Add
sl: Dodaj

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Maximum height
sl: Maksimalna višina

en: Maximum width
sl: Minimalna višina
