JW player media source for media library (1.0.0) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Type
sq: Lloji

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Name
sq: Emri

en: Custom
sq: E personalizuar
