JW player media source for media library (1.0.0) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Type
sv: Typ

en: Description
sv: Beskrivning

en: Name
sv: Namn

en: Add
sv: Lägg till

en: Custom
sv: Anpassad

en: Duration
sv: Varaktighet

en: Video width
sv: Bredd på video

en: Video height
sv: Höjd på video

en: pixels
sv: pixlar

en: Maximum height
sv: Största höjd

en: Maximum width
sv: Största bredd

en: Thumbnail width
sv: Miniatyrbildens bredd

en: Thumbnail height
sv: Miniatyrbildens höjd
