JW player media source for media library (1.0.0) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Type
ta: வகை

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Name
ta: பெயர்

en: Add
ta: சேர்

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Duration
ta: கால இடைவெளி

en: Autoplay
ta: தானியங்கு

en: pixels
ta: படவரைபுள்ளி

en: Maximum height
ta: அதிகளவு உயரம்

en: Maximum width
ta: குறைந்தளவு அகலம்
