JW player media source for media library (1.0.1) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Type
he: סוג

en: Description
he: תיאור

en: Name
he: שם

en: Add
he: הוספה

en: Custom
he: מותאם

en: Duration
he: משך

en: Autoplay
he: הפעלה אוטומטית

en: pixels
he: פיקסלים

en: Maximum height
he: גובה מקסימלי

en: Maximum width
he: רוחב מקסימלי

en: Thumbnail width
he: רוחב תמונה ממוזכרת

en: Thumbnail height
he: גובה תמונה ממוזכרת
