JW player media source for media library (1.0.0) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Type
az: Növ

en: Description
az: İzahat

en: Name
az: Ad

en: Add
az: Əlavə et

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Duration
az: Müddət

en: Autoplay
az: Avtoişəsalma

en: pixels
az: piksellər

en: Maximum height
az: Maksimum hündürlük

en: Maximum width
az: Maksimum genişlik

en: Thumbnail width
az: Miniatür eni

en: Thumbnail height
az: Miniatür hündürlüyü
