JW player media source for media library (1.0.1) - en to no translation catalogue (6 entries)

en: Title
no: Yvirskrift

en: Type
no: Slag

en: Description
no: Lýsing

en: Name
no: Navn

en: Add
no: Stovna

en: Custom
no: Sergjørt
