JWPlayer Report (8.x-1.0) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: List
et: Nimekiri

en: Download
et: Allalaadimine

en: Date
et: Kuupäev

en: Reset
et: Tühista

en: Views
et: Vaated

en: Range
et: Vahemik
