JWPlayer Report (8.x-1.0) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: List
lv: Saraksts

en: Download
lv: Lejuplādēt

en: Date
lv: Datums

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Views
lv: Skati

en: Range
lv: Diapazons
