JWPlayer Report (8.x-1.0) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: List
mr: यादी

en: Download
mr: डाउनलोड

en: Date
mr: दिनांक

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Views
mr: याद्या
