JWPlayer Report (8.x-1.0) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: List
cy: Rhestr

en: Download
cy: Lawrlwytho

en: Date
cy: Dyddiad

en: Reset
cy: Ailosod

en: Views
cy: Gwelediadau
