JWPlayer Report (8.x-1.0) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: List
mn: Жагсаалт

en: Download
mn: Татах

en: Date
mn: Огноо

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Views
mn: Харагдацууд
