JSON Web Token Authentication (JWT) (2.0.0-beta1) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Operations
it: Operazioni

en: Cancel
it: Annulla

en: Edit
it: Modifica

en: Save
it: Salva

en: Key
it: Chiave

en: About
it: Informazioni

en: Web services
it: Web service

en: Generate
it: Genera
