JSON Web Token Authentication (JWT) (2.0.0-beta2) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Edit
ast: Editar

en: Save
ast: Guardar

en: Key
ast: Llave
