JSON Web Token Authentication (JWT) (2.0.0-beta2) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Edit
ca: Edita

en: Save
ca: Desa

en: Key
ca: Clau

en: About
ca: Detalls

en: Web services
ca: Serveis web

en: Generate
ca: Genera
