JSON Web Token Authentication (JWT) (2.0.0-beta2) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Cancel
mr: रद्द

en: Edit
mr: संपादन

en: Save
mr: संरक्षीत
