JSON Web Token Authentication (JWT) (2.0.0-rc1) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Edit
ar: تحرير

en: Save
ar: حفظ

en: Key
ar: المفتاح

en: About
ar: حول

en: Web services
ar: خدمات الويب
