JSON Web Token Authentication (JWT) (2.0.0-rc1) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Key
el: Κλειδί

en: About
el: Περί

en: Web services
el: Υπηρεσίες ιστού
