JSON Web Token Authentication (JWT) (2.0.0-rc1) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Edit
ps: سمون

en: Key
ps: کيلی

en: About
ps: په اړه
