JSON Web Token Authentication (JWT) (2.0.0-rc1) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Cancel
ru: Отмена

en: Edit
ru: Редактировать

en: Save
ru: Сохранить

en: Public Key
ru: Публичный (открытый) ключ

en: Key
ru: Ключ

en: Algorithm
ru: Алгоритм

en: About
ru: Информация

en: Web services
ru: Веб-службы

en: Generate
ru: Создать
