JSON Web Token Authentication (JWT) (2.0.0-rc1) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Edit
sv: Redigera

en: Save
sv: Spara

en: Public Key
sv: Offentlig nyckel

en: Key
sv: Nyckel

en: Algorithm
sv: Algoritm

en: About
sv: Om

en: Web services
sv: Webbtjänster

en: Generate
sv: Generera
