JSON Web Token Authentication (JWT) (2.0.1) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Edit
cy: Golygu

en: Save
cy: Cadw

en: Public Key
cy: Allwedd Cyhoeddus

en: Key
cy: Allwedd
