JSON Web Token Authentication (JWT) (2.0.1) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: Edit
et: Muuda

en: Save
et: Salvesta

en: Key
et: Võti

en: About
et: Programmist

en: Web services
et: Veebiteenused
