JSON Web Token Authentication (JWT) (2.0.1) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Cancel
ta: விலகு

en: Edit
ta: மாற்று

en: Save
ta: சேமி

en: Key
ta: சாவி

en: About
ta: பற்றி

en: Web services
ta: வலை சேவைகள்
