JSON Web Token Authentication (JWT) (2.1.0) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Operations
pt: Operações

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Edit
pt: Editar

en: Save
pt: Salvar

en: Public Key
pt: Chave Pública

en: Key
pt: Chave

en: About
pt: Sobre

en: Web services
pt: Serviços web

en: Generate
pt: Gerar
