JSON Web Token Authentication (JWT) (2.1.0) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Edit
th: แก้ไข

en: Save
th: บันทึก

en: Key
th: คีย์

en: About
th: เกี่ยวกับ
