JSON Web Token Authentication (JWT) (2.2.0) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Cancel
fa: لغو

en: Edit
fa: ویرایش

en: Save
fa: ذخیره

en: Public Key
fa: کلید عمومی

en: Key
fa: کلید

en: About
fa: درباره

en: Web services
fa: سرویس‌های وب
