JSON Web Token Authentication (JWT) (2.2.0) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Cancel
oc: Anullar

en: Edit
oc: Modificar

en: Save
oc: Enregistrar

en: Public Key
oc: Clau publica

en: Key
oc: Clau

en: Algorithm
oc: Algoritme

en: About
oc: A prepaus

en: Web services
oc: Servicis Web

en: Generate
oc: Generar
