JSON Web Token Authentication (JWT) (2.2.0) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Edit
sl: Uredi

en: Save
sl: Shrani

en: Public Key
sl: Javni ključ

en: Key
sl: Ključ

en: About
sl: O modulu

en: Web services
sl: Spletne storitve
