JSON Web Token Authentication (JWT) (2.2.0) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: About
ug: ھەققىدە

en: Web services
ug: تور مۇلازىمەتلىرى
