JSON Web Token Authentication (JWT) (2.3.0) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Prefix
bg: Префикс

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Cancel
bg: Отмени

en: Edit
bg: Редактирай

en: Save
bg: Запази

en: Key
bg: Ключ

en: Web services
bg: Уеб услуги
