JSON Web Token Authentication (JWT) (2.3.0) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
bs: Prefiks

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Save
bs: Sačuvaj
